Ponadczasowa architektura

Apartamenty Kościelna to zespół pięciu podwójnych segmentów. Pojedynczy segment mieści nie więcej niż trzy lokale. Mieszkańcom zapewnia to poczucie prywatności, a osiedlu nadaje kameralności. Każdy segment ma na dolnej kondygnacji garaże. Na zewnątrz dostępne są dodatkowo miejsca przed budynkami.

Mieszkania o powierzchni od 30 do 105 m2 zostały zaprojektowane z uwzględnieniem zasad funkcjonalności, optymalnym wykorzystaniem nasłonecznienia oraz standardów dobrej architektury (patrz: nasz architekt). Większe lokale mają tzw. master bedroom, czyli sypialnie rodziców połączona z indywidualną łazienką i garderobą. Daje to poczucie intymności.

Panoramiczne okna

Panoramiczne okna

Posted in osiedle-icon1 | Leave a comment

Zielone dachy

Niskie koszty utrzymania nieruchomości

Posted in osiedle-icon1 | Leave a comment

Duże, wygodne tarasy, balkony i ogródki

Tarasy na dachu
zapierający dech w piersiach widok na co dzień.

Posted in osiedle-icon1 | Leave a comment

Nowatorska konstrukcja

Nowatorska konstrukcja – niemal dowolna aranżacja ścianek działowych

Posted in osiedle-icon1 | Leave a comment

Master bedroom

Master bedroom – czyli indywidualna łazienka i garderoba przynależna do sypialni

Posted in osiedle-icon1 | Leave a comment

Wysokie, panoramiczne okna, ustawne pokoje, duże możliwości aranżacyjne – wszystko to osiągnęliśmy nawet w przypadku mieszkań o mniejszej powierzchni.

Zielone ogrody, niebagatelnych rozmiarów tarasy na dachach budynków oraz szerokie, ustawne balkony podkreślają charakter osiedla.
Ogrzewanie podłogowe, higrosterowana wentylacja, światłowody, garaże w bryle budynków i wiele więcej.
A wszystko to w otoczeniu zieleni i ciszy.

Odpowiednio dobrane materiały

Segmenty zbudowane zostały z bloczków silikatowych charakteryzujących się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi i akustycznymi. Ściany między budynkami mają grubość 36 cm i przedzielone są warstwą dylatacyjną. Jednym słowem koniec z irytującymi odgłosami sąsiada zza ściany.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na odpowiedni dobór okiem. To one sprawiają, że nasze apartamenty są doskonale doświetlone. Montaż panoramicznych okien trzyszybowych o współczynniku U<1,1 daje także doskonałe właściwości izolacyjne. Stropy wybudowano na bazie nowoczesnych systemów prefabrykowanych. Elewacja wykonana została z trwałych tynków silikatowo-silikonowych przystosowanych do mycia, zapewniając czystość na wiele lat.

Nowoczesne technologie

Wszystkie apartamenty wyposażone są w nowoczesne wodne ogrzewanie podłogowe. Co ważne zasilane jest ono z centralnej, ekologicznej kotłowni gazowej.

Także ciepła woda w mieszkaniu dostępna jest z centralnej kotłowni, co eliminuje konieczność zakupu kosztownych pieców elektrycznych, czy gazowych.
Segmenty wyposażone są w nowoczesne systemy wentylacyjne, światłowodową sieć teletechniczną, instalacje satelitarną.
We współpracy z naszymi partnerami możliwa jest też instalacja systemu tzw. inteligentnego domu.

Wodne ogrzewanie podłogowe zasilane z ekologicznej kotłowni gazowej

Wodne ogrzewanie podłogowe zasilane z ekologicznej kotłowni gazowej

Posted in osiedle-icon2 | Leave a comment

Ciepła woda z centralnej kotłowni

Ciepła woda z centralnej kotłowni. Brak indywidualnych piecyków/junkersów itp.

Posted in osiedle-icon2 | Leave a comment

Wydajna wentylacja mechaniczna

Wydajna wentylacja mechaniczna

Posted in osiedle-icon2 | Leave a comment

Światłowody internetowe

Światłowody internetowe

Posted in osiedle-icon2 | Leave a comment

Nowoczesne wideodomofony

Nowoczesne domofony

Posted in osiedle-icon2 | Leave a comment

Możliwa instalacja systemu inteligentnego domu

Możliwa instalacja systemu inteligentnego domu

Posted in osiedle-icon2 | Leave a comment

Koniec kompromisów

Aranżuj, jak chcesz  – dzięki nowoczesnej technologii ściany działowe możesz postawić w dowolnym miejscu. Wzmocniona konstrukcja budynków nie stawia praktycznie żadnych ograniczeń w tym zakresie – konstrukcja budynków w większości opiera się na zewnętrznych ścianach apartamentów.

Technologia budowy pozwala na praktycznie dowolne układy pomieszczeń - specjalnie dla Ciebie możemy zaprojektować Twój indywidualny apartament np:
- dwupoziomowy apartament o powierzchni ponad 170 metrów z 100 metrowym tarasem i balkonem

Miejsce, w którym wszystko rozkwita

Projektując Apartamenty Kościelna, dążyliśmy do pełnej integracji inwestycji z otoczeniem. Szczególną uwagę kładliśmy na nasłonecznienie będące źródłem dobrej energii w każdym wnętrzu oraz maksymalizację terenów zielonych.

Wszystkie apartamenty mają zatem panoramiczne okna zarówno od wschodu, jak i od zachodu. Dzięki temu mieszkania są nasłonecznione przez cały dzień. W apartamentach na ostatniej kondygnacji dodatkowym atutem jest taras na dachu. W proponowanych aranżacjach wszystkie apartamenty posiadają ogródki, ogromne tarasy na dachu lub przestronne balkony. Tylko nieliczne osiedla w Polsce mogą się poszczycić tak idealną lokalizacją i układem mieszkań.

Inteligentny apartament

Apartamenty Kościelna przystosowane są do instalacji systemu inteligentnego sterowania domem. We współpracy z firmą FIBARO możecie Państwo dowolnie skonfigurować sterowanie np. scenami świetlnymi, roletami, gniazdkami czy nawet telewizorem lub ekspresem do kawy.

Sprawdź szczegóły.

Lokalizacja

w otoczeniu zieleni


ADRES INWESTYCJI:

Dąbrowa Górnicza, ul. Kościelna
41-303 Dąbrowa Górnicza


BIURO SPRZEDAŻY:

Katowice, ul. Karłowicza 11
tel.+48 32 258 90 13
tel.kom.: 668 834 240
tel.kom.: 602 683 023

@ sprzedaz@apartamentykoscielna.pl


Copyrights © 2019 PM CONSTRUCTION | Polityka prywatności | Polityka przetwarzania danych

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz służą wyłącznie celom informacyjnym. Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.