Wyobraź sobie...

...wschód słońca nad lasem zdobiący poranki w Twojej sypialni. Panoramę Beskidów widoczną w oddali z Twojego tarasu. Odgłosy ptaków i świerszczy dochodzące z sąsiedniego parku krajobrazowo-przyrodniczego. Wyobraź sobie TWOJE mieszkanie zatopione w zieleni, a jednak wciąż niemal w centrum miasta. Niemożliwe? Przyjdź i przekonaj się!

Apartamenty Kościelna to kameralne osiedle zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej na terenie Wzgórza Gołonoskiego (przy ulicy Kościelnej). Inwestycja znajduje się na północnym zboczu w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu krajobrazowo-przyrodniczego oraz terenów zielonych zwanych potocznie Małą Górką.

Zieleń w centrum

Od południowej strony osiedle graniczy z niezwykle malowniczym i zielonym wierzchołkiem wzgórza Gołonoskiego oraz pobliskimi domami jednorodzinnymi. Od wschodu sąsiadować będzie z nowoczesnymi domami szeregowymi i bliźniaczymi.

W odległości kilkuset metrów znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe, sklepy, szkoły oraz zabytkowy kościół św. Antoniego.

W pobliżu:

Lotnisko

Lotnisko 20 min

Posted in polozenie-icon | Leave a comment

Przystanek

Autobus 900m

Posted in polozenie-icon | Leave a comment

Sklepy

Stokrotka, Intermarche 800m

Posted in polozenie-icon | Leave a comment

Szkoła podstawowa

Szkoła podstawowa, przedszkole 500m

Posted in polozenie-icon | Leave a comment

Trasa S1

Trasa S1 3 min autem

Posted in polozenie-icon | Leave a comment

Lokalizacja

w otoczeniu zieleni


ADRES INWESTYCJI:

Dąbrowa Górnicza, ul. Kościelna
41-303 Dąbrowa Górnicza


BIURO SPRZEDAŻY:

Katowice, ul. Karłowicza 11
tel.+48 32 258 90 13
tel.kom.: 668 834 240
tel.kom.: 602 683 023

@ sprzedaz@apartamentykoscielna.pl


Copyrights © 2019 PM CONSTRUCTION | Polityka prywatności | Polityka przetwarzania danych

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz służą wyłącznie celom informacyjnym. Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.