Nowe Apartamenty Koscielna- Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe opcje: Zakup garażu, komórki lokatorskiej, miejsca przed budynkiem (koszt nie wliczony w cenę mieszkania)

Apartamenty Kościelna - najwyższy standard | ogrzewanie podłogowe | tarasy na dachu | 5 minut Pogoria  

Sprawdź aktualne zdjęcia w galerii.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel: 668 834 240). Na życzenie wszystkie materiały wysyłamy w formie elektronicznej.

OSTATNI dostępny apartament z tarasem na dachu!
Apartament 97,2 m z tarasem o powierzchni 86 m zlokalizowany na wysokości 10 metrów oraz balkonem 16 metrów Zobacz kartę apartamentu >>

Nr SEG. PIĘTRO POKOJE BALKON OGRÓDEK TARAS POW. CENA STATUS MAIL
27E-21-2 (2 poziomy)2 do 4tak, 16 mnietak, 86 m97,20 m²529900 złWolne

Mieszkanie numer:

ZAMKNIJ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PM Construction sp. z o.o. BIS sp.k. z siedzibą w Katowicach (40-145) pod adresem ul. Karłowicza 11, NIP: 6342957454 w celach reklamowych i marketingowych, w tym przesyłania oraz otrzymywania informacji handlowych (reklamowych i marketingowych) w szczególności w trybie połączenia telefonicznego lub wiadomości elektronicznej lub sms z wykorzystaniem adresu email lub numeru telefonu podanych przeze mnie.Zapoznałem się ze sposobem przetwarzania moich danych osobowych (zobacz tekst)


Copyrights © 2019 PM CONSTRUCTION | Polityka prywatności | Polityka przetwarzania danych

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz służą wyłącznie celom informacyjnym. Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.